Kotiček za starše

Pozdravljeni starši.

Za vas smo pripravili nekaj koristnih in zanimivih povezav, ki vam pomagajo pri igri in učenju in poskrbijo, da je vas čas z otrokom pestrejši in bolj barvit.

Vabljeni….

Kako do želenega vedenja pri otroku?

Eksperimenti z otroki doma

Spodbujanje fine motorike (igrače izdelane doma)

 

Spoštovani, 

na Zvezi prijateljev mladine Slovenije smo zaznali, da so informacije o pandemiji namenjene predvsem odraslim, pri čemer otroci ostajajo izpuščeni. Odvisni so od podatkov, ki jim jih posredujejo bodisi starši bodisi učitelji ali pa jih sami najdejo na spletu. Zato smo pripravili otrokom prijazno gradivo, ki orisuje širšo sliko delovanja človeškega telesa v boju proti virusom ter hkrati podaja ključne informacije o trenutnem koronavirusu SARS-CoV-2. 

Letak koronavirus za otroke