V ponedeljek, 10. 10. 2022, je bil za nas poseben dan, saj smo se vsi skupaj veselili kostanjevega piknika. Otroci so pridno prinašali kostanj v vrtec, da smo ga vzgojiteljice pripravile na peko. Popoldne smo se zbrali na vrtčevskem igrišču, kjer smo se razdelili v različne skupine. Vsaka skupina se je zaposlila z različnimi dejavnostmi. Najmlajši so se urili v premagovanju gibalnega poligona, starejši so se zabavali ob plesu in prepevanju, najstarejši otroci našega vrtca pa so tekmovali v različnih gibalnih igrah. Ob zaključku gibalnih dejavnosti smo se zbrali na vrtčevskem igrišču, kjer smo nadaljevali skupno druženje in se sladkali s pečenim kostanjem. Preživeli smo prijetno jesensko popoldne.