SKUPINA ŽABICE

pom. vzgojiteljice: Alenka Svenšek
pom. vzgojiteljice: Urška Bratkovič

Miklavževo presenečenje

Kot vsako leto do sedaj, nas je tudi letos presenetil z darili dobri mož, Sveti Miklavž. Prinesel nam je suho sadje, kot ga je nosil že našim staršem, knjige, da se česa novega naučimo ter nove igrače.

Predstavitev dejavnosti kmetije Škerjanec

V ponedeljek, 19. 11. 2018, nas je obiskala mamica otroka iz naše skupine, gospa Mateja Škerjanec. Predstavila nam je dejavnosti njihove kmetije, nam prinesla v pokušino različne vrste njihovega sira in skute. Otroci pa so si lahko sami naredili sadni jogurt. Zahvaljujemo se ji za ves trud pri pripravi in prijetno dopoldne.

Obisk kmetije v bližini vrtca

Da bi obogatili izvedbo tradicionalnega slovenskega zajtrka smo se starejši otroci skupin Žabice in Medvedki v četrtek, 15. 11. 2018, odpravili na obisk kmetije v bližini vrtca na Trebelnem. Ogledali smo si hlev z živino, stajo s teličkom, nekaj kmetijskih strojev ter konja na pašniku. Izvedeli smo veliko o kmetijstvu in pridelovanju mleka.

Stran 1 od 3123