SKUPINA JEŽKIi

Vzgojiteljica: Janja Brcar
Pomočnica vzgojiteljice: Tanja Škarja, Manja Tišlar

ZAKLJUČNA ZABAVA PRI JEŽKIH

Zaključek letošnjega posebnega leta smo skupina ježki proslavili kar v dopoldanskem času z igro, baloni, plesom in piknikom na igrišču pred vrtcem. Tako smo skupaj zaokrožili to skupno leto, ki je bilo polno izzivov, prijetnih trenutkov in drobnih malenkosti, ki so leto naredile popolno. Iz srca hvala tudi vsem staršem za sodelovanje in podporo. Želimo vam lepo in sproščeno poletje, v jeseni pa v nove zmage!

IGRA Z VODO

Poletje je tukaj in z njim visoke temperature. Da bi si polepšali in predvsem osvežili vroče dopoldne, smo si pričarali kar »mini toplice«. Otroci so uživali v igri z vodo in se pri tem prijetno pohladili.

LAS PROJEKT »OD ZRNA DO KRUHA«  PRI JEŽKIH

V projektu smo sodelovali tudi najmlajši otroci skupine Ježki. Spoznavali smo žita, jih sejali in iz njih izdelali prave ježke. Žita smo mleli, se igrali z njimi taktilne igre in zamesili slano testo za igro in ustvarjanje. Veliko smo se naučili in pri tem tudi zelo zabavali.

A imate kaj za pusta hrusta?

Vrtec smo oblekli v žive barve

in se veselili živahne zabave.

Rajali in peli smo na glas,

da prepodili bi korono in zimski čas.

Skupina ježki

Skupina ribice