V naši skupini je bil teden otroka nekaj posebnega. Vodilo se je glasilo UŽIVAJ, RAZIGRAN DAN. Poleg igre, katera vsakodnevno spremlja otroke smo jim v tem tednu ponudili nekoliko drugačne dejavnosti.

V ponedeljek smo peli in plesali. Naučili smo se nove rajalne igre ter igrali na male ritmične instrumente.

Drugi dan smo se odpravili na čisto pravi pohod. Odšli smo do Škratovega gozda in tam pojedli malico.

V sredo smo si pripravili sadni zmešanček. Najprej smo sadje okušali z zavezanimi očmi, nato pa smo ga zmešali v slasten smoothie.

V četrtek smo si ustvarili kino. Tako, kot vsak pravi kino, smo potrebovali vstopnice, katere smo izdelali sami. Ker pa je v kino brez kokic dolgočasen, smo poskrbeli tudi za to.

Za lep in sladek zaključek smo v petek spekli slastne palačinke. Najprej smo skozi pesmico spoznali sestavine, nato pa smo jih skupaj pekli in namazali s čokolado. Glede na to, da jih je hitro zmanjkalo, lahko trdimo, da so bile odlične.