Spoštovani starši!

Situacija glede SARS-CoV-2 v državi je zelo resna.

V upanju, da bodo vrtci ves čas odprti in bomo tako lahko vašim najmlajšim nudili varstvo in vzgojo, vas naprošamo, da v vrtec prihajajo res samo zdravi otroci z zdravimi spremljevalci.

Prosim vas, da pri vstopu v vrtec dosledno upoštevate navodila in pravilno nosite zaščitno kirurško masko ali masko tipa FFP2, ki je obvezna pri gibanju in zadrževanju v vseh zaprtih javnih prostorih.

Prosim vas tudi, da sproti sporočate vse vzroke odsotnosti svojih otrok.

Pomembno je, da nas opozorite, če je otrok v karanteni zaradi visoko rizičnega kontakta oz. če je sam okužen s korona virusom. V vrtec morate tudi dostaviti karantensko odločbo oz. zdravniško potrdilo, kjer je napisano, da je otrok prebolel covid-19. V tem primeru bo imel otrok za ta čas vrtec brezplačno.

V upanju, da vsi poskrbimo za svoje zdravje in zdravje vseh ostalih, vas lepo pozdravljam.

 

Polona Kralj Zupančič, vodja vrtca