Obveščamo vas, da je vlada RS na seji 28. 3. 2021 sprejela sklep o zaprtju države oz. lockdown od 1. do 11. aprila 2021. To pomeni, da bodo zaprti tudi vrtci.

Odlok Vlade RS za ta čas določa izvedbo nujnega varstva v vrtcu, in sicer za tiste otroke, katerih oba starša (ali starš, ki je samohranilec), sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

Prosimo vas, da vsi prinesete nova potrdila.

Otroke je za nujno varstvo potrebno prijaviti vzgojiteljici do torka, 30. 3. 2021, do 8. ure.

Podatek potrebujemo zaradi organizacije dela.

Nujno varstvo bo potekalo le v vrtcu v Mokronogu.

Nova potrdila je potrebno dostaviti do srede, 31. 3. 2021, do 8.ure.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.